Corian Tezgah Fiyatları

Corian Tezgah Fiyatlarında 2020 Politikamız

Corian Tezgah Fiyatları konusunda bilinçli olmanın önemine ilginizi çekmek istiyoruz. Denge Tasarım sizlere Corian Tezgah seçimi konusunda ücretsiz danışmanlık yaparken, en güzel tasarımı ve en profesyonel uygulamayı sağlar. Bu konuda sadece ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekle kalmaz, güçlü temelleri ve “Yeni Nesil” standartları ile en uygun fiyatları sunar. Ayrıca Denge Tasarım’da 2020 yılında da keşif, ölçü, montaj ve nakliye hizmeti yine ücretsizdir.*

>Tıkla Hesapla / Teklif Al

corian tezgah fiyatları

Hemen Teklif Almak İçin Fotoğrafa Tıklayınız

Denge Tasarım bu iddiasını destekleyen ayrıcalıklara sahiptir. Corian tescilli markasının sahibi olan Dupont firmasının, Türkiye Yetkili İmalatçısı ve Quality Network Üyesi olan firmamız, Sertifikalı Orjinal Corian üründe her zaman en avantajlı fiyat ayrıcalığı sağlar.

2020 Corian Tezgah Fiyatlarımız ve avantajlı teklifimiz için ihtiyacınızı aşağıdaki formu doldurarak hemen yollayın. En iyi teklifi hemen alın!

Müşteri odaklı yaklaşım tarzımız ve sahip olduğumuz üstün teknoloji ile bilgi ve tecrübemiz sayesinde en uygun çözümleri ürettiğimizin her zaman farkında, her zaman iddiasındayız.

Bu anlamda ürünlerimizi fiyatlandırırken en iyi performansı sağlayacak politikalar uygularız. Gerçek Corian sertifikalı ürünü, Resmi Corian Bayisinden almakla kalmaz, en iyi fiyatlara ulaşırsınız.

 

 

Unutmayın;

  • Aşağıda En İyi Corian Tezgah Fiyatları hakkındaki açıklamalarımıza ve en uygun fiyatı alabileceğiniz “Hemen Teklif Al” formuna ulaşacaksınız. İncelemeyi ihmal etmeyin.
  • İhtiyaçlarınızın seçimini yaparak formu hemen doldurabilir 24 saat içinde en uygun fiyata Denge Tasarım ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.
  • Daha da kolayı, bizi hemen şimdi arayabilir, uzmanlarımızla detaylı olarak görüşebilirsiniz.
  • Tıkla Ara: +90 532 688 64 03
  • Bizimle sohbet etmek için ekranın sağ alt köşesindeki uygulamayı kullanabileceğinizi de unutmayın.

Denge Tasarım’ın uzman ekibi her an yardıma hazırdır.

* Keşif ve Ölçü Hizmetleri İstanbul içi talepler için geçerlidir. Diğer hizmetler Tüm Türkiye için geçerlidir.


Corian Tezgah Fiyatları

En iyi Fiyat, Orjinal Corian Üründe Denge Tasarım'ın İddiasıdır!

Orjinal Corian® Üründe En İyi Fiyatı Alın

Corian Tezgah Fiyatları hakkında araştırma yapmak oldukça önemli bir konudur. Öncelikle hassasiyetinizden dolayı tebrik ederiz. Zira, piyasada Corian adı altında pazarlanan farklı firmalara ait farklı ve sahte ürünler bulunmaktadır. Doğru ürün için fiyat almanız oldukça önemlidir.

Orijnal Corian®,  DuPont™  firmasının tescilli markasıdır. Başka firmaların Corian® adında bir ürünleri bulunmamaktadır. Ancak, orijinal Corian ürün o kadar büyük üstünlüklere sahiptir ki, rakip ürünleri Corian olarak satmaya çalışan, hatta satan birçok firma bulunmaktadır.

Corian için fiyat araştırması yaparken öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken en önemli husus kesinlikle budur.

DuPont™ Corian® Tezgah Fiyatları hakkında bilgi aldığınızdan emin olmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Gerçek bir Corian Tezgah; fiyat/performans karşılaştırmasından açık ara önde çıkacaktır.

Gerçek bir Corian ürüne sahip olmak bir ayrıcalık ve bir avantajdır.

Dupont Corian hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilir ya da firmamızı hemen şimdi arayarak uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tıkla Ara : +90 216 377 1575

Bu önemli sebeplerden dolayı, araştırma yaptığınız firmaların, Uluslararası Dupont firmasının yetkili imalatçısı olduklarından emin olmak için, görüştüğünüz firmalardan Yetkili İmalatçı sertifikalarını talep edebilir ya da Dupont Türkiye ile iletişime geçip sorgulayabilirsiniz. Dupont Türkiye İletişim bilgileri için tıklayınız.

Unutmayın, tüm Corian ürünler sertifikalıdır ve ürün sertifikanızı sormayı ihmal etmeyin.

Corian Tezgah Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Corian Tezgah Fiyatları hesaplanırken m² (metrekare) ve metretül ölçüler kullanılır.

Tezgahın genişliği standart 60cm olduğu durumlarda metretül hesabı kullanılarak müşterinin avantajına uygun bir fiyatlandırma çıkarılmış olur.

Tezgah genişliği standart 60cm dışında bir ölçüye sahipse m² (metrekare) fiyatlandırma yöntemi kullanılarak en az fire için hesaplama yapılır.

Dupont Corian ve Dupont Montelli ürünler için metretül ve m² (metrekare) fiyatları farklıdır. Uygulama alanına ve beklentilere göre ürün seçimi yapılarak en iyi fiyatlandırma için hesaplama yapılır.

Denge Tasarım sertifikalı Dupont Corian ve Montelli ürünleri fiyatlandırırken çok cazip imkanlar sunar.

Firmamızın fiyat politikası içinde aşağıdaki hizmetler ücretlendirilmez:

  • Tasarım Ücreti talep edilmez.
  • İstanbul için Keşif ve Ölçü hizmeti talep edilmez.
  • İstanbul dışı işi sadece yol ve gerekirse konaklama ücreti talep edilir.
  • Montaj ücreti talep edilmez.

Dupont Corian ve Montelli ürünlerin 10 yıl ürün garantisinin yanında, sadece Quality Network Üyesi ve Yetkili İmalatçılar tarafından yapılan uygulamalar için verilen 10 yıl genişletilmiş işçilik ve uygulama garantisi olduğunu unutmayınız.

Call Now Button