Corian Uygulama Alanları

Corian Uygulama Alanları

Corian uygulama alanları konusunda günümüzde neredeyse sınırsız seçeneğe sahiptir. Ev ve iş yeri konut projelerinden, sağlık, gıda ve denizcilik alanlarına kadar her türlü tasarımda Corian gücünden ve üstün farklarından yararlanmak mümkündür.

Mutfak ve Banyo Tezgahlarından resepsiyon bankolarına hatta dış mekanlarda bile Corian’ı tercih etmeniz için sınırsız sebep bulunur.

Corian uygulamada her türlü tekniğin kullanılabildiği özel bir malzemedir. Onu ısıyla şekillendirebilir, oyabilir, kesebilir sonra tekrar birleştirebilirsiniz. Hatta Corian, dilerseniz ışığı geçiren şeffaf bir görünüme kavuşabilir, ortama ahenk katan bir sanat eserine dönüşebilir.

Diğer malzemelerle tam uyumlu çalışan Corian, oval, kesit ya da yekpare kullanılabilirken, sınırsız renk çeşidi ve tonuyla hayal edebileceğinizin ötesine geçer.


Corian Uygulama Alanlarına Göz Atın

corian mutfak tezgahları
Mutfak Tezgahları için Corian ®
Corian Mutfak Tezgahları dayanıklı, ergonomik, işlevsel ve esnek yapısıyla, modern bir görünüm, davetkar, şık bir tasarım ve bakım kolaylı sağlar. Mutfak Tezgahları için Corian, en doğru seçimdir.
Mutfak Tezgahları
corian banyo tezgahları
Banyo Tezgahları için Corian ®
Geleneksel banyoların sunduğundan daha fazlasını arıyorsanız, Corian Banyo Tezgahları ile tanışmanızın vakti gelmiştir.
Banyo Tezgahları
corian lavabo ve evyeler
Lavabo ve Eviyeler için Corian®
Mutfağın en yoğun kullanılan odak noktası olarak bir eviyenin genel tasarımınızın stilini ve ruhunu yansıtması gerekir. Corian Lavabo ve Eviyeleri bu vizyonu gerçeğe dönüştürür.
Lavabo ve Evyeler
corian resepsiyon bankoları
Resepsiyon Bankoları için Corian ®
Tasarımınızın bırakacağı ilk izlenim nedir? Corian® ile resepsiyon bankosu tasarımlarınızda ilk izlenimin harika olmasını sağlayın.
Resepsiyon Bankoları
corian laboratuvar tasarımları
Laboratuvarlar için Corian ®
Laboratuvar tasarımının öncelikli amacı enfeksiyonu önlemektir. Sağlık görevlilerinin, tasarımcıların ve mimarların Corian®'a güvenmelerinin önemli bir nedeni de budur.
Laboratuvarlar
corian özel tasarımlar
Özel Tasarımlarınız için Corian ®
Corian size yaratıcı, inovatif, ilham veren ve sanatsal nesneler yaratma fırsatı verir. O her şey olabilir, her şekle girebilir.
Özel Tasarımlar
Call Now Button