Corian Banyo Tezgahları

Corian Banyo Tezgahları

corian banyo tezgahlarıCorian banyo tezgahları modern bir görüntü sunar. Banyoların güzelliği, zarifliği ve ergonomisi ile ölçülür. Alan ister dar olsun ister geniş, kullanışlı ve şık olmalı. İşte Corian ile tasarlanan alanlar size tam da bunu sağlar.

Kapısından içeriye girdiğiniz banyonuz adeta bir sanat eseri gibi karşılar sizi. Corian banyo tezgahları ile sağlanan esnek kullanım alanı, her şeyin tam da istediğiniz gibi olması anlamına gelir. Corian ile tasarlanan banyolar sadece gözünüze, hayallerinize hitap etmez. Gördüğünüz resmin ne kadar işlevsel olduğunu, dokunduğunuz mucizenin ne kadar dayanıklı olduğunu anlarsınız.

Corian banyo tezgahları zariftir, dayanıklıdır, her zaman olduğu gibi hijyeniktir. Diğer malzemelerle tam uyumlu kullanımı özgürlüğünüze saygının göstergesidir. Siz özgürce hayal edersiniz, Corian şekle anlam vermek, anlama şekil vermek için sahaya iner.

Şahane banyo tezgahları Corian® ile garanti edilir. Corian®’ın biçimlendirilebilir, işlenebilir ve esnek yapısı sayesinde adeta bir tuval üzerinde hayat bulan resim gibi hissettirir.

Corian Banyo Tezgahları


Bir banyo tasarlanırken hiç bu kadar özgür olmadınız. Hayal ettiğinizin tam karşılığını hiçbir zaman alamadınız. Sizi köşeler, kenarlar engelledi. Malzemenin muhalefet eden inadına yenildiniz.

Corian® ile tanıştıktan sonra her şey birden değişmeye başladı. Adeta onun uyumu karşısında şaşkınlık yaşadınız. Hayal etmeye korktuklarınız sıradanlaştı. Corian banyo tezgahları sizi hayallerinizin ötesine heyecanlandırdı. Üstelik hiçbir malzemenin sahip olmadığı imkânlarla.

Banyo tezgahınızın ne kadar dayanıklı olduğunu gördüğünüzde çok mutlu olacaksınız. En sert darbelere nasıl dayandığına şaşıracaksınız. Olağanüstü kazalar karşısında hasar alsa bile, kolay tamir edilebilirliğini gördüğünüzde, bir kez daha bağlanacaksınız. Çünkü eskisinden farkı olmadığını anlayacaksınız. Corian® ek yerleri, tamir yerleri belli olmayacak şekilde yenilenir.

Corian banyo tezgahınızın asla bakteri ve mantar üretmeyen özelliği, inanılmaz kolay temizlenmesi onun hijyen kralı olduğunun bir göstergesidir.

Banyonuzdaki diğer ürün ve malzemelerle tam uyumlu kullanılabilirliğini keşfedeceksiniz. Kısacası Corian® banyo tezgahı tercih ettiğinizde kendinizi akıllı, şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

Denge tasarım ekibi olarak, hayallerinizin tam karşılığını, ince çizgilerimiz, ergonomik çözümlerimiz ve çağdaş tasarımlarımızla sunmaktan keyif alıyoruz.

Şimdi Corian® ile tasarlanmış corian banyo tezgahlarına  göz atın ve hem şık hem ekonomik bir banyonun keyfini yaşayın.

Call Now Button