Resepsiyon Bankoları

Resepsiyon Bankoları

Modern mutfakların yeni adı, hayal gücünüzün tam karşılığı DuPont ™ Corian® ile şekillenir. Çünkü DuPont ™ Corian® esnek çözümler üretmemiz için kendini sizin hayallerinize, bizim hassas çizgilerimize bırakır. Tasarımın denge ile buluştuğu anda mucizelere dönüşür.

DuPont ™ Corian® Mutfak tezgahları ile modern, tam hijenik, sağlıklı, fonksiyonel bir alana sahip olursunuz. Onun adı mutfaksa, geleneksel mutfaklara başka bir şey denir artık. DuPont ™ Corian® sıra dışı sonuçlar çıkarır. Hayal ettiğinizin ötesinde şaşkınlık yaratır. Mutfak tezgahları hayatınızda belki de ilk defa bu kadar önemli bir yer alır.

DuPont ™ Corian® Mutfak tezgahları ile elde ettiğiniz sonuçları görünce oradan çıkmak istemezsiniz. Sizi kendine âşık eder. Duyularınızın tamamına hitap eder.

MODELLERİMİZ


Corian Resepsiyon Bankoları tasarımları size komple çözümler sunar.

Eviyelerin, tezgahların ve duvar panellerinin ek yerlerini göremezsiniz. Çünkü aslında yoktur. Çünkü Corian buna imkân tanıyan özel bir malzemedir. Tam sonucu gördüğünüzde karşınızda ahenkle dans eden, modern bir görüntü oluşur. Corian Mutfak çözümleri %100 hijyeniktir. Değer verdiklerinize en az sizin kadar değer verir.

DuPont ™ Corian® Mutfak Tezgahları hijyeniktir.

Çünkü DuPont™ Corian® gözeneksiz bir malzemedir ve tamamen masiftir. Tüm parçalar ek yerleri belli olmayacak şekilde üretilir bu yüzden tam hijyen için özeldir. Doğal yapısı, doğası gereği zaten hijyeniktir. Çünkü bakteri ve mantarlar barınamaz. Uluslararası standartlar buna tam onay vermiştir.

Corian Mutfak tezgahları sizin için her şeyin olabildiğine işarettir.

Call Now Button