Corian Mutfak Tezgahları

Corian Mutfak Tezgahları

Corian Mutfak TezgahlarıModern mutfakların yeni adı, hayal gücünüzün tam karşılığı DuPont ™ Corian® ile şekillenir. Çünkü DuPont ™ Corian® esnek çözümler üretmemiz için kendini sizin hayallerinize, bizim hassas çizgilerimize bırakır. Tasarımın denge ile buluştuğu anda mucizelere dönüşür.

DuPont ™ Corian® Mutfak tezgahları ile modern, tam hijenik, sağlıklı, fonksiyonel bir alana sahip olursunuz. Onun adı mutfaksa, geleneksel mutfaklara başka bir şey denir artık. DuPont ™ Corian® sıra dışı sonuçlar çıkarır. Hayal ettiğinizin ötesinde şaşkınlık yaratır. Mutfak tezgahları hayatınızda belki de ilk defa bu kadar önemli bir yer alır.

DuPont ™ Corian® Mutfak tezgahları ile elde ettiğiniz sonuçları görünce oradan çıkmak istemezsiniz. Sizi kendine âşık eder. Duyularınızın tamamına hitap eder.

> Tıkla: “Hemen Teklif Al” formu ile sadece 1 dk da Özel Fiyat Al!


Corian Mutfak tasarımları size komple çözümler sunar.

Eviyelerin, tezgahların ve duvar panellerinin ek yerlerini göremezsiniz. Çünkü aslında yoktur. Çünkü Corian buna imkân tanıyan özel bir malzemedir. Tam sonucu gördüğünüzde karşınızda ahenkle dans eden, modern bir görüntü oluşur. Corian Mutfak çözümleri %100 hijyeniktir. Değer verdiklerinize en az sizin kadar değer verir.

DuPont ™ Corian® Mutfak Tezgahları hijyeniktir.

Çünkü DuPont™ Corian® gözeneksiz bir malzemedir ve tamamen masiftir. Tüm parçalar ek yerleri belli olmayacak şekilde üretilir bu yüzden tam hijyen için özeldir. Doğal yapısı, doğası gereği zaten hijyeniktir. Çünkü bakteri ve mantarlar barınamaz. Uluslararası standartlar buna tam onay vermiştir.

Corian Mutfak tezgahları sizin için her şeyin olabildiğine işarettir.

MODERN – FONKSİYONEL – DAYANIKLI MUTFAK ÇÖZÜMLERİ

DuPont™ Corian® Mutfak Tezgahları ve komple mutfak çözümleri ile kişiye özel ve mekâna özel çözümler üretilebilir. Dayanıklı, uzun ömürlü, kolaylıkla temizlenebilen, sınırsız renk çeşidi, modern görüntüsü ve ekonomik çözüm önerileriyle çağdaş bir üründür.

Corian ile üretilen mutfak tezgahları dayanıklıdır. Çünkü delamine olmaz ve günlük kullanım sonucu oluşabilecek aşınma ve yıpranmaya karşı koyar. Her şeye rağmen büyük kazalarda zarar görse bile tamamen değiştirmek zorunda kalmazsınız. Tamiri mümkündür ve basittir. Tamir edildiğinde ise, eskisinden hiçbir farkı kalmaz. Yoğun kullanımlarda gösterişinden bir şey kaybetmez. Asla demode görünmez.

Denge tasarım; çizgilerindeki farkını, DuPont™ Corian® ile gözler önüne sererken, modern uygulama önerileri ve tecrübeli imalat geçmişi ile hayallerinizin aynası olmaya her zaman adaydır.

Call Now Button