Corian Lavabo ve Evyeler

Corian Lavabo ve Evyeler

Bir mutfak düşünün tertemiz, modern ve kesinlikle hijyenik. Corian® böyle bir mutfakta kullandığınız lavabo ve evyeler için de sizlere müthiş sunumlar hazırlar.


Corian® Lavabo ve Evye tasarımları size hijenik çözümler sunar.

Karakteristik özellikleri, kişiye özel tasarımları, modern görünüşü ile, Corian lavabo ve evyelerine dokunmadan karar vermeyin. Tasarımsal şıklığı, sağlıklı bir malzeme ile sağlayan Corian®, sunduğu çözümlerde ek yerlerini bile göremediğiniz modern ve şık sonuçlar vaat eder.

Corian lavabo ve evyeler her ortama, her tezgâha tam uyumlu ve size özel tasarlanabilir özelliktedir. Doğası gereği o kadar hijyeniktir ki, sağlığınıza en büyük özeni gösteren tek malzemedir. Hastane ve tıbbi laboratuvarlarda çok tercih edilmesinin en büyük sebebini anladınız.

Modern görüntüsü, esnek yapısı, kolay temizlenebilir olması, sınırsız renk çeşidi, Corian lavabo ve evyeleri tercih etmek için yetmediyse, dayanıklı ve ekonomik yapısı dikkatinizi çekebilir.

Tüm özellikleriyle çağdaş ve sağlıklı bir kullanım sunan Corian, lavabo ve evyeleriniz için hayallerinizi yansıtmaya her an hazırdır.

Denge Tasarım ekibi bu fonksiyonel malzemenin çeşitlerini, müşterilerinin hayalleri ile sınırlı olduğunun farkında olarak her uygulamasını büyük bir heyecanla yapar. Tasarımlarınızdan esinlenirken, tasarımları ile esin kaynağı olmaktan mutluluk duyar.