DuPont™ Basic Surfaces®

DuPont Basic Surfaces

DuPont Basic Surfaces, polyester reçine ve alüminyum mineral dolgunun karışımından oluşan dekoratif bir malzemedir.

DuPont Basic Surfaces solid yüzeyleri konut ve ticari segmentler için bir çok tasarıma imkan verir. Uygulamalar mutfak tezgahından iç tasarım aksesuarlarına, resepsiyon masalarından iç duvar kaplamasına kadar çeşitlilik gösterebilir.

DuPont Basic Surfaces yüksek kalite standartlarının güvence altına alındığı sürekli kalıba dökme işlemi ile üretilir. Üretilen plakalar standart olarak 12 mm kalınlığında, 760 mm genişliğinde ve 3658 mm uzunluğunda temin edilir.

DuPont™ Basic Surfaces; gözeneksiz, hijyenik, yenilenebilir ve onarılabilir bir malzemedir. Bu malzeme piyasada bulunan aletler ile imal edilebilir ve geniş bir yelpazede tasarım oluşturmak için kesilebilir, şekil verilebilir, ek yerleri belli olmadan birleştirilebilir, zımparalanabilir ve parlatıllabilir.


Dupont Basic Surfaces RENK PALETİ

Yeni DuPont Basic Surfaces koleksiyonu geliştirilirken doğanın güzelliğinden esinlenildi: isimleri Pure’dan Lucent’e değişen solid renkler ışığın niteliklerini yansıtırken; Bilberry ve White Currant’I kapsayan partiküllü renkler her yıl bahardaki çiçek açış dönemini yansıtıyor.

Yoğun kullanımdan sonra görünür izler
Yoğun kullanımdan sonra belirli aydınlatma koşulları altında hafif görünen izler
Yoğun kullanımdan sonra belirli aydınlatma koşulları altında çok hafif görünen izler

Call Now Button