Corian Charging Surface

Corian Kablosuz Şarj Yüzeyi


Corian Chargin Surface teknolojisi ile artık yüzeyler amacının ötesine geçiyor. Bir tezgah ya da bir masa düşünün; cep telefonu ya da tabletinizi üzerine koyduğunuz zaman kablosuz şarj edebiliyor. Günümüzde mobil cihazlardaki şarj sorunu düşünüldüğünde ne kadar hoş ve harika olurdu değil mi?

Corian Charging Surface - Kablosuz Şarjİşte Dopont bu ihtiyacı tam da onikiden vurdu. Dupont, Corian Charging Surface (Kablosuz Şarj Yüzeyler) teknolojisi sayesinde artık yüzeyler kablosuz şarj edilebiliyor.

Her zamanki gibi Corian şık, dayanıklı ve gözeneksiz bir yüzey malzemesidir. Kablosuz şarj edebilen bir yüzey olarak farkına fark katıyor. Artık akıllı cihazlar Corian ile hayat buluyor.

Corian; mimarlar ve tasarımcıların hayal ettiği çözümler sunarak, onlara hareket alanı sağlıyor. Artık restaurantlar, cafeler, oteller, hastaneler ya da ofisinizde, hatta evinizde akıllı cep telefonlarınızı kablosuz şarj etmek için priz aramaya yanınızda adaptör taşımaya son vermeyi amaçlayan Corian, her gün teknolojinin imkanlarını hayatımıza katmaktadır.


İşletmeler için Corian Charging Surface ( Kablosuz Şarj )

Mekanının cazibesini artırmak isteyen, daha çok müşterinin gelmesini ve daha uzun kalmasını isteyen cafe restaurant, bar vs. gibi işletmeler için fark yaratma imkanı veren Corian, kablosuz şarj edebilen masalar, sehpalar, bankolar ya da barlar sayesinde, müşterilerinin sempatisini ve ilgisini kazanmaktadır.

Müşterilerin mekanda daha uzun kalmasının yanında, tekrar ve tekrar gelmesi ve izlenimlerini başkalarıyla paylaşması da mümkün olacaktır. Corian Charging Surface teknolojisi ile ortamın daha rahat ve keyifli olacağı kaçınılmazdır.

Aynı masada birçok kişinin aynı anda cep telefonu ya da tabletlerini koyarak hem kablosuz olarak şarj edebilmeleri hem de çalışmalarını sürdürmeleri mümkün olmaktadır. Bu, artık prize yakın masa aramayan mutlu ve keyifli müşteriler demektir.

Eviniz için Corian Charging Surface ( Kablosuz Şarj )

Her evde birçok cep telefonu ve tabletin olduğunu düşünürsek, her yerde kablolar uçuşuyor demektir. İster mutfak tezgahınızda ister sehpanızda, ya da masanızda Corian Charging Surface (Kablosuz Şarj Yüzeyi ) tercih etmeniz yeterli. Kablosuz bir hayatı evinize sokmanın ilk adımına bayılacaksınız.

Corian Charging Surface her türlü mobil cihaz için uygundur. Kablosuz şarj etme özelliği bulunmayan cihazlarınızı da düşünen Corian, telefonunuza takabileceğiniz küçük bir halka ile kablosuz şarj etme imkanı vermektedir.

Call Now Button