İnsan Kaynakları

Bizimle Çalışmak İster misiniz?


DENGE TASARIM  Ülkemize ve Dünyaya katacak çok şeyi var…Ve bu sebeple hala sizler gibi yeteneklere ihtiyacımız devam ediyor…

Başvurular
Aşağıdaki mevcut formdan CV’lerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

İnternet ortamı dışında merkez ofisten temin edebileceğiniz “Başvuru Formlarımızı” doldurabilirsiniz.

Her gün tüm veritabanları incelenerek, ihtiyacımızı karşılayabileceğini düşündüğümüz adaylarımız ile temasa geçilmektedir. Kariyer.net üzerinden başvuran adaylara özel cevap verme oranımız %99 mertebesindedir.

Açık Pozisyonlar 

  • Doldurulacak
  • Doldurulacak

İşe alım ve yerleştirme sürecimizde; kurum kültür ve değerlerimize uygun, işin ve pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliklere sahip, şirketimizi geleceğe taşıyacak adayların kazanılarak, şirket strateji ve hedeflerine ulaşılması amaçlamaktadır.

İşe alım ve yerleştirme sürecinde objektif kararın verilmesini destekleyecek çağdaş değerlendirme yöntemleri kullanılarak, “Doğru İşe Doğru Çalışan” seçilmesi prensibi ile hareket ederiz

. “Doğru İşe Doğru Çalışan” prensibinden hareketle; pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü ya da bir bölümü uygulanır.

• Yetkinlik Bazlı Mülakat
• Değerlendirme Merkezi Uygulamaları
• Kişilik Envanteri

Belirtilen değerlendirme metotları kullanılarak; adayların bilgi, beceri ve yetkinlikleri ile niteliklerine uygun pozisyona yerleştirilmelerini sağlanmaktadır.


Bize Ulaşın


captcha

Call Now Button