Talebiniz Başarıyla Alındı!

Tebrikler!

Talebiniz başarıyla alınmıştır.

Uzmanlarımız 24 saat içinde sizinle iletişime geçerek, talebinizi yanıtlayacaktır.  

Dupont Resmi  İş Ortağı, Sertifikalı Corian Üreticisi ve Dupont Quality Network üyesi olan DENGE TASARIM farkı ve avantajlarıyla en uygun teklifiniz hazırlanıyor…

Lütfen başka tekliflerle karşılaştırmadan önce aşağıdaki hususlara dikkat edin!

  1. Teklif aldığınız ürünün orjinal Corian ( Corian sadece Dupont firması tarafından üretilen tescilli ve sertifikalı bir üründür. Dikkat: Piyasada Corian adı altında farklı ürünler teklif edilmektedir.) olduğundan emin olun.
  2. Teklif aldığınız firmanın Dupont Yetkili bayisi olduğundan emin olun.  Dupont Türkiye iletişim Bilgileri
  3. Corian ve Montelli (Basic Surfaces) Dupont firmasına ait farklı ürünlerdir. Corian %100 akrilik olmasına rağmen, Montelli %100 akrilik değildir. Dolayısıyla fiyatı daha uygundur. Farklı uygulama alanları ve tercih sebepleri vardır. Bu konuda dikkat edin.
  4. Sadece Quality Network üyesi Dupont Yetkili Bayileri tarafından uygulanan ürünler ek 10 yıl uzatılmış garantiye sahiptir. Sorgulamayı ihmal etmeyin.
  5. Çok daha fazlasını sizinle iletişime geçen uzmanlarımıza danışabilir, tercihinizi sağlıklı ve bilinçli olarak yapabilirsiniz.

Corian neden benzersiz bir üründür?

Üstün Corian akrilik yüzey malzemesi, zaten mükemmel görünümü garanti eder. Onu benzersiz kılan onlarca özellik varken, aynı zamanda laboratuvar ortamlarının da 1 numaralı tercihi olmasının altında, %100 hiyenik ve sağlıklı bir yüzey sunması olduğunu biliyor muydunuz? bkz: Rakipsiz Corian Özellikleri

Corian ile tasarlanan ürünler kalitesi, uzun ömürlü, tamir edilebilir ve esnek yapısı ile toplam kazanımda çok ekonomik bir tercihtir.

Mükemmeli tercih etmeniz için sadece 1 adım kaldı. Bizden teklif almadan karar vermeyin. Görüşmek üzere…


 

 

Call Now Button